BİZ KİMİZ?

 

Demir İnşaat olarak 1986 yılında faliyetlerimize başlamış bulunduk. Her geçen gün daha da büyüyerek inşaat sektöründe öncü firmalardan olmak için çaba gösterdik. Hedefimize hızla yürüdüğümüz bu yolda, müşterilerimizin kalite beklentilerini karşılamayı amaç edindik. Tüm projelerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yaratıcı ve yenilikçi çözümler üretmek için enerji sarfettik.

Kullandığımız materyaller ve ekipmanlar ile uluslararası standartlara uygunluk gösterdik. Tamamlamış olduğumuz projeler ile rekabete açık bir firma haline geldik. Sektörde öncü firma olmak için çıktığımız bu yolda referanslarımız bizim kılavuzumuz olmaya devam ediyor.


Demir İnşaat olarak, modern, yenilikçi ve kaliteli, anahtar teslim projeleri sunmaktayız. Sadece anahtar teslim projeler ile sınırlı kalmamamakla birlikte geniş faaliyet alanlarında hizmet vermekteyiz. Özellikte iç, dış tadilat ve dekorasyon işleri ile'de öne çıkan firmamız bu alanlardada bir çok projeye imza atmıştır.

Hedefimiz ülkemize yenilikçi, modern, özgün yapılar kazandırarak öncü firmalar arasında yer almak. Ayrıntıların kaliteye dönüştüğü, kalitenin mutluluğa yansıdığı bir yaşam tarzını, sizlere sunmak...